Hyalutidin HC Activ

Jak chronić swoje stawy ?

Artroza należy do grupy chorób reumatycznych. Oznaczenie choroby pochodzi od F. von Millera (1913), który został dotknięty zmianami chorobowymi w strukturze widocznej w anatomicznym preparacie chrząstki. W porównaniu z reumatycznym zapaleniem stawów, w przypadku artrozy chodzi o proces chronicznego zapalenia stawów z utratą lub degradacją chrząstek stawowych i mineralizacją kości. Chroniczne zapalenie, oznacza, że pozostanie na stałe i nie można go mawyleczyć, ale może być leczone. Przyczyny są bardzo liczne i często bardzo różne. Ogólnie rzecz biorąc mówimy o objawach zużycia stawów. W pierwszej kolejności, chorobą jest dotknięta chrząstka stawowa. Stopniowo są „wchłaniane” do współudziału wszystkie struktury mające wpływ na budowę i funkcję stawu, maź stawowa i wewnętrzna błona maziowa stawu – maziówka, jak również zewnętrzna torebka stawowa otaczająca staw, następnie wiązadła i mięśnie.W zasadzie, może być narażony jakikolwiek staw. Jednak szczególnie narażone są stawy, które ponoszą największe obciążenia, takie jak stawy kolan, gdy mówimy oGonartrozie, stawy biodrowe (Koksartroza), kręgosłupa i kręgów lędźwiowych (Spondyloartroza), mniej w stawach palców rąk (Rizartroza). Ta choroba pojawia sie tez w postaci zapalenia kręgów szyjnych, stawu barkowego, łokciowego i skokowego oraz stawów palców.

Niepowtarzalność naszego produktu polega na podaniu stawom „zastrzyku bez ukłucia”, tzn. kompleksu kwasu hialuronowego i chondroityny, w postaci syropu. Preparat w łatwo przyswajalny sposób nie obciazjąc układu trawiennego poprzez  krwioobieg dostaje się do miejsc gdzie występuje niedobór kwasu hialuronowego i chondroityny

Najważniejszą innowacją produktu jest jego płynna  forma  i specjalny łańcuch chemiczny, który wprowadza obie substancjejednocześnie jako kompleks, co gwarantuje wchłanialność do organizmu na wysokim poziomie.

Druga innowacja polega na tym, że unikalny kompleks kwasu hialuronowego i chondroityny (HCK) pobudza wytwarzanie tych substancji przez Twój organizm, który sam zaczyna produkować maź stawową i wspomaga odbudowę chrząstki stawowej. Takie działanie możliwe jest jedynie przy połączeniu obydwu substancji , dlategoHYALUTIDIN HC AKTIV jest tak skuteczny.

Obecnie na rynku nie ma podobnego produktu w tej formie.

Płynna formuła preparatu i połączenie HCK wpływa na lepszą ruchliwość wszystkich stawów, przyczynia sie do redukcji procesów zapalnych.

Składniki zawarte w suplemencie są szybko wchłaniane do miejsc wskazujących niedobory   w organizmie.  Preparat nie obciąża układu trawiennego. Zażywanie preparatu  można łączyć z innymi lekami. Brak skutków ubocznych. Nie ma przeciwwskazań do stosowania.

Mimo , że na rynku znajdują się produkty z kwasem hialuronowym ichondroityną, występują one jako monokomponenty. Badania potwierdzają, że każdy z tych składników nie działa skutecznie jako monokomponent, ale tylko w odpowiednim połączeniu jako kompleks. Takie połączenie zastosowano w HYALUTIDIN HC Aktiv.

Dostrzegalność wpływu preparatu na organizm jest czasowo zróżnicowana, m.in. ze względu na stopień zużycia chrząstki stawowej, natężenie w obciążeniu stawów, wiek, zmienne stany pogodowe. Zazwyczaj z końcem czterotygodniowego okresu przyjmowania preparatu, samopoczucie przyjmującego poprawia się, a funkcje aparatu ruchu ulegają poprawie.Odżywienie chrząstki stawowej, łagodzi występowanie dolegliwości.

ulotka-HIALUTIDIN-HC-AKTIV Pobierz ulotkę HYALUTIDIN HC Aktiv

Hyalutidin HC Aktiv z najdłuższym terminem przydatności kupisz u nas: 

koszyk